Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ettől lehet bajom?

Ettől lehet bajom?

Figyelt kérdés

Vízzel higitott borsmenta illóolajjal lefújtam a sarkakat és a fal szegletét, ott is ahol az asztalom van és egy pohár. Most ittam belőle 2-3 korty vízet és keserű volt az íze, kipróbáltam másik pohárból és üvegből is ott nem volt ilyen. Kicsit marta a nyelvem meg a torkom. Mehetett a poharba az illoolajos víz ha azt asztalon volt és alul fujtam a falat? Ha igen akkor lesz ennyitol bármi komolyabb bajom?

Köszi a válaszokat!



2023. ápr. 29. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már bajod tőle, szerinted méreg? Benne van a nevében, hogy illó olaj, elillott és a poharadba is lecsapódott.
2023. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ebbe nem lehet belehalni?
2023. ápr. 29. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Jaj istenem! A borsmenta szerinted méreg? Abba se halnál bele, ha meginnál egy üvegcsével.
2023. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá, a neten azt olvastam, hogy veszélyes.
2023. ápr. 29. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Szoktál fogat mosni?
2023. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!