Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Füldobogás kinek van?

Saucony kérdése:

Füldobogás kinek van?

Figyelt kérdés
Lassan már 1 hónapja eljön 1-2 naponta füldobogás olyasmi mint a szemhéj rángás csak ez a fülembe mozog. Nem fülzúgás! Az nekem nincs egyáltalán hanem ilyen dobogó hang.. valaki tapasztalt már ilyet? A vérnyomásom rendben van, rendszeresen mérem.

2023. máj. 2. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pulzust érzed
2023. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia nem tartom valószínűnek mert nem pulzus szerű és teljesen spontán csinálja
2023. máj. 3. 00:24
 3/11 anonim ***** válasza:
ilyen gyors megremegő érzetre gondolsz szerintem mint mikor víz alatt vagy ilyen gyors többszöri bedobogás érzés? az pillanatnyi keringési vérellátási zavar
2023. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
igazából ott a véred dobog.
2023. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nem az nem gyors hanem lassú és párszor dobog percenként de érezni
2023. máj. 5. 06:52
 6/11 anonim ***** válasza:
keringés, teljesen normális érzet
2023. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudjátok mi az . Csak az akinek van ilyen
2023. máj. 6. 00:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanazt érezzük azonos okokból csak te lassabban, mert sejtem mire gondolsz. Egyébként ideg szokott ilyen lüktető érzetet csinálni, kisugárzás. Nézesd meg fül orr gégésszel, mert gyulladás is kezdődhet így, vagy van egy enyhe gyulladás, érzékenység huzattól stb akármitől.
2023. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Voltam elviekben a halló járat van picit begyulladva de ez nem okozhatja azt mondta
2023. máj. 7. 07:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezeld a gyulladást és ha lement, érdemes figyelni utána is lesz-e. Mert a kis gyulladás is számít egyéni érzékenységtől függően, így én arra gondolnék továbbra is. Aztán ha vége a gyulladásnak, utána érdemes tovább vizsgálódni ha még tart majd az érzet.
2023. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!