Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Anyukám (most 67 éves) élhet...

Anyukám (most 67 éves) élhet még attól sokáig, hogy 2015. körül akkorát ájult teljesen álló helyzetből, hogy nekicsapódott fejjel / arccal az előszobában levő dohányzóasztal szélének?

Figyelt kérdés

Ettől kitört 1 vagy 2 foga is, az egyik ujja kificamodott, berepedt a szája, stb-stb, a traumatológián kötött ki... Túl sok vérnyomáscsökkentő gyógyszert írtak fel neki, és ezért történt ez akkoriban, hogy többször is elájult...

Arra lennék kíváncsi, hogy ettől a durva ájulástól még élhet e sokáig, azaz ez befolyásolhatja e azt, hogy meddig fog élni? Vagyis rövidítheti e ez a várható élettartamát, van e erre hatással?

Amúgy mióta nem szed (annyi) vérnyomáscsökkentőt, azóta nem ájult már el egyszer sem... A háziorvos ebben eléggé melléfogott, de nem csak ő tehet róla, de ebbe már nem mennék bele...


Ez a korábbi kérdés is az enyém volt amúgy:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet_..



2023. máj. 16. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Jó hogy ennyire szereted és aggódsz anyukádért, de szerintem járj gyakrabban a pszichiáteredhez
2023. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1: Nem ez volt a kérdés... Amúgy járnék én, mert sokszor nem vagyok túl jól (van hogy nagyon nem), de még így is örülök, ha fogad, mert már volt, hogy 9 hónapig nem is látott (persze a gyógyszereket azért mindig felírták és mindig szedtem)... Még mielőtt azt mondanád, hogy váltsak orvost, ez nem ilyen egyszerű, pláne TB-sen nem, a magyar (TB-s) EÜ-t meg talán nem kell azoknak bemutatnom, akik rendszeresen benne vannak...


Az a szerencse, hogy közben FB-on már megnyugtattak ezzel kapcsolatban, szóval most már azt írtok, amit akartok, nem érdekel, akár törölhetitek is a kérdést...

2023. máj. 16. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!