Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megint mi ez ami velem történik?

Megint mi ez ami velem történik?

Figyelt kérdés
Feküdtem egésznap az ágyba és aludtam, mert fáradt voltam nagyon és nemrég keltem fel, mert telefonoztam az ágyba éreztem a szívemnél egy extrasystolét vagy nem tudom mi volt az, egybe levert a víz gyorsan felöltöztem és kezdtem szédülni is, gyorsan vérnyomást mértem ami 107/84 volt a pulzus 72-75 körül , mentem körbe a házba nem tudtam mit csináljak, most picit meg vagyok nyugodva de ahogy felállok vagy valami már egybe érzem szédülök s mintha menne ki a levegő belőlem, szorongás? Pánikbetegség? Generalizált szorongás? Pszichés az egész? Vagy tényleg van valami szervi bajom?
2023. máj. 26. 17:26
 1/5 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2023. máj. 26. 17:26
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Alacsony a vérnyomásod, igyál sok vizet, ilyen nagy melegben sokszor leesik a vérnyomás és az okozhat szédülést, meg a folyadékhiány is.
2023. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már én is megérzem a vérnyomásom 110 alatt, szerintem te is azt érzed.
2023. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy panikroham volt valószínűleg. Ha sokat szorongsz, akár tudat alatt is, radjon sajnos.
2023. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
Pánikbetegség, vagy vérnyomás.
2023. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!