Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ha lehunyom a szemem...

Normális ha lehunyom a szemem és azonnal álmodni kezdek?

Figyelt kérdés
Már előfordult velem a buszon is és az iskolában is. Lehunytam a szemem és egyből olyan valósághű álmom volt, vagy csak egy képet láttam ami egy helybe van ,hogy eszembe jutott ,hogy ez csak egy álom nem a valóság és felriadtam . Pl a buszon 3- szor is egymás után, elég feltűnően riadok fel ,szerintem hülyének néztek. Ezt okozhatja csak az is ,hogy fáradt vagyok ? Ezek csak pár mp-sek .

2023. máj. 28. 14:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve utána nehéz megkülönböztetnem ,hogy álom volt vagy valóság.
2023. máj. 28. 14:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen csak ovodasan volt, de masok azt mondtak, nekik nincs. En nem aludtam es tudtam hogy kepzelet, de filmet lattam, zenekar zenet jatszott, mesefilmeket kepzeltem el. Ez biztos alfa allapot volt. De felnott korban ugy alfaba zuhanni, hogy ossze is zavarodsz, az furcsa.
2023. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok egyébként,ha ez számít. Ezek ha nem hetente akkor kéthetente minimum 1-szer előjönnek.
2023. máj. 28. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szokatlan, de ha csak ennyi, talan ez rendben van. Azert ha furcsabb lenne, megnezetnem. Narkolepszia mas, csak gyanakodj, ha furcsabb lenne.
2023. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni és hát ja, elég kellemetlen. Nekem is ugyan ez: csak lehunyom a szememet és pár másodperc múlva már teljesen máshol járok, egyre furcsább és abszurdabb dolgokat látok, hallok. Azután rajovok hogy nem szabadna aludnom és felriadok. Mindez kb 5-6mp alatt. Nekem órákon és buszon van párszor ilyen, és én a fáradtságra szoktam fogni
2023. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
valószínűleg normális
2023. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!