Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehetek ilyen korán...

Hogy lehetek ilyen korán végelegesítve?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok



miután befejeztem az iskolai tanulmányaim, 8 általános és 3 év szakmunkásom van, speciális suliba jártam. összesen 11 osztályom van. szakmám megvan. nos 2019.06.15 végeztem. aztán elindítottam a leszázalékolást magamnak , mivel anyámék javasolták! gyerekként is kaptak rám kiemelt családi meg ilyenek... Na és 2019. 07.28 tól vagyok leszázelkolva azon a napon voltam elsőfokú, bizottság előtt! amire ezt írták:



BNO kódok


H5210 Myopia mai.grad.ou.


H3500 Retinaválás bal szemen


H5420 Súlyos csökkentlátás mindkét szemen.


H9030 Kétoldali idegi hallásvesztés


I10H0 Magasvérnyomás betegség elsődleges



Összervezeti egészségkárosodás(ÖEK):88%


Egészségi állapot 12%


Következő felülvizsgálatának időpontja: továbbiakban, nem javasolt felülvizsgálata!



.röviden le írom. születésem óta 2 éves korom óta minusz 16 dioptríás szemüveget használok. már akkor elvolt vékonyodva retinám. aztán 17 évesen levált a bal szememen retina amire azóta 5% látok. . a jobb szememre látok 30%ot de itt is vékony a retina de erre legalább látok még . mindkét fülemben hallókészülék van 4 éves korom óta. 15 évesen magasvérnyomasom lett amire Vidotin Kombot meg Bisoprololt szedek. jelenleg minusz 21 es szemuvegem van. mülencse is van beültetve most kaptam erösebb hallókészüleket is. De dolgozom a rokkantsági mellet bejelentett 6 órás vagyok . igy megvan havi 240 ezer ftom nyugdijjal meg kapok fogyatekossagit szemem fulemre azzal is vegleges vagyok. nade hogy hogy veglegesittettek? 19 evesen mar? masokat hivatnak 2 evente bizottsagra


2023. máj. 29. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy nincsen esély nálad a javulásra.
2023. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintetek inkább ne alapítsak igy csaladot?
2023. máj. 30. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne alapíthatnál?

Attól, hogy le vagy százalékolva nem kell életuntnak lenned.

Ha megtalálod a megfelelő társat miért ne lehetnél boldog?

2023. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy téged véglegesítettek, engem pl nem, és a legutóbbi vizsgálat szerint 100% munkaképes vagyok.


Király, majd szólok, mikor döglök bele a munkába az ízületi gyulladás miatt, amivel gyakorlatilag nem tudom ellátni a munkámat, mert úgy fáj.

2023. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manócska1 ***** válasza:
attól még kereshetsz és találhatsz társat és boldog lehetsz. sok sikert.
2023. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!