Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a megoldás arra, ha a...

Mi a megoldás arra, ha a párom sokkal hamarabb akar kelni mint én, viszont vagy 1 órán keresztül csörög 10 percenként a csörgője, de nem kel fel csak nehezen, viszont én felébredek rá és alig tudok visszaaludni?

Figyelt kérdés
Muszáj neki, mert ha későbbre tenné, akkor később kezdődne ez a kálvária és nem érne be munkába.

2023. jún. 2. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Az első ébresztőnél "kirugdosod" az ágyból, te meg alszol tovább.
2023. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én az összeköltözésünk utáni első pénteken kibsztam exem telefonját a nyitott ajtón át a folyosóra.


Előtte vagy 10x szóltam neki, hogy ezt fejezze be, és az első, legfeljebb a második ébresztőnél keljen fel, mint minden normális ember, mert NEKEM nincs kedvem tízpercenként a szr ébresztőjét hallgatni, és tízpercenként megriadni rá.


Nem volt változás, aztán meguntam és örülhet, amiért nem az ablakon repült a telefon.


Alapvetően nyugodt vagyok, de amikor hiába tépem a számat, cs.szik reagálni rá valaki, az elég gyorsan kiveri a biztosítékot.

Persze még neki állt feljebb, mert jaj, én milyen vagyok. Milyen? Olyan nő, aki nem idióta, hogy minden hülyeséget elviseljen egy elvileg felnőtt embertől és ő nem a nyolcéves gyerekem, hogy elnézzek neki ilyesmit.


Azóta őt is kidobtam az életemből, mert ez még csak a jéghegy csúcsa volt a sok egyéb hülyesége mellett.

2023. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező: aludjatok külön, mert ez, hacsak nem csinálsz valami drasztikus változtatást, így marad.


Ez csak egy hülye szokás, semmi több, csak a kedves párod olyan rhadt lusta, hogy neki így egyszerűbb és észre sem veszi, mennyire idegesítő az ilyen.

2023. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#11:31

Egyszer kifogsz egy olyan pasit aki olyan mint te, hogy neki minek kelljen minden hülyeséget elviselni és jól felfog képelni :D Megérdemelnéd, akkor talán tanulnál egykis udvariasságot. Te türelmetlen vagy persze gondolom azt elvárod, hogy veled meg kedvesek legyenek. Így lesz az emberből 40 éves 2 gyerekes egyedülálló anyuka, aki már a kutyának se kell.

2023. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha felkelek akkor szólok neki hogy kelljen mert én aludnék,ezt jó morcosan 😂 Nem meri többet kinyomni és aludni tovább,akkor már felkel 😁
2023. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Külön hálószoba. Sok esetben a hosszú házasságnak is ez a titka.
2023. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

A telefonját ne maga mellett tartsa.

Vagy aludjatok külön szobában

2023. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

4-es, türelmes ember vagyok, de amikor valamiért 8x szólok, akkor hadd ne viseljem már el, hogy 9-10-11x-re is szólni kell, mert Ő BELESZRIK a kérésembe.


Bocs, amiért nem tolerálom, ha semmibe vesznek - és ez puszta leszrom önzőség, amit az exem művelt, nulla megértéssel.


Érdekes, a párom nem ennyire suttyó, kérek tőle valamit, megérti, és nem csakazértis telibe letojja.

2023. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#09:05

Mert ő egy papucs.

2023. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Külön kell aludni. Amúgy még kipróbálhattok egy rádiós ébresztőórát, azt be lehet állítani úgy, hogy valamelyik rádiócsatorna legyen az ébresztő, az valamivel kellemesebb. Az enyém kb 30 percig aktív ébresztő módban, és két időpontot lehet beállítani rajta, erre jobban fel is ébredek, mint a hagyományos ébresztőre.
2023. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!