Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elfekvéstől fájhat a borda?

Elfekvéstől fájhat a borda?

Figyelt kérdés
Volt egy rossz rugós matracom, amit anyagi okok miatt tovább használtam mint kellett volna. A rugói már igen kivoltak,nyomtak borzasztóan. Sokat hasaltam rajta a laptop előtt és hát a jobb oldali bordámon támaszkodtam leginkább. Akkoriban vettem észre hogy mintha elnyomtam volna ott valamit mert nyomásra fájt a bordám meg a fölötte lévő bőrréteg.Olyasmi mint amikor nagyon beütöd valahol és ha megnyomod akkor fáj. Lecseréltem a matracot kb 1 hónapja,de már előtte is igyekeztem kerülni a hasalást😅 Viszont azóta is fáj, de csak nyomásra,olyan mintha lenne ott valami keményebb is a bőröm és a borda között(ezt mondjuk nem mindig érzem tapintásra,olyan 50-50,van hogy csak a bordám "van ott" és nyomásra ugyan úgy fáj). El fog múlni vagy menjek dokihoz?
2023. jún. 6. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Fájhat, tovább mint gondolnad férjem dereka még hónapokig fájt mikor lecseréltük a matracunkat.

De menj el dokihoz, abból nem lehet baj ha megnézi.

2023. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!