Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor idegesek vagytok...

Amikor idegesek vagytok valami miatt ti is fáztok?

Figyelt kérdés
Hülyén hangozhat a kérdés. Arra gondolok, hogy pl ír egy pasi, aki tetszik, vagy összeveszel a szerelmemmeddel a messengeren, és elkezdek remegni, libabőrös leszek, nem tudom leállítani a vacogást, egyszerűen fázok. Ez normális lehet?
2023. jún. 14. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen kisebb dolgoknál nem, de ha valami miatt tényleg nagyon ideges leszek, félni kezdek, akkor igen, nagyon elkezdek fázni.
2023. jún. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Telejsen normális, mert a vegetatív idegrendszer így válaszol az őt ért hirtelen stresszreakcióra.
2023. jún. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:
0%

Én ha nagyon ideges vagyok, inkább kiver a víz, de tényleg csak akkor, ha mondjuk leordít a főnököm, vagy lekésem a buszt és időre mennék, ilyenkor le kell dobnom egy pulcsit magamról.

Bárcsak én is fáznék ilyenkor!


Jó, hogy kiírtad a kérdést, mert nem is gondoltam volna, hogy van , aki fázik, az ember mindig tanul.

2023. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Örülök akkor hogy kiírtam :)

2023. jún. 14. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Csak akkor ha télen, kint, kabát nélkül vagyok ideges.
2023. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!