Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindennapos erős szívdobbanás....

Mindennapos erős szívdobbanás. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 éve szoktak lenni erős szívbedobbanások, és kezdek megijedni.3 éve már kivizsgálták, szív ultrahang, EKG stb...nem találtak semmit...de attól félek hogy mégis van valami...több féle bedobbanás is van. Van olyan amikor 2-3 nagyot dobban, aztán visszaáll a normálba. Van olyan is, ez mostanában szokott lenni, hogy egy nagyot dobban, ami már rendesen fáj. És ilyen....facsaró érzés vagy nem tudom hogy mondjam...Tud nekem valaki ebbe segíteni? Vagy van akivel hasonló történik?



2023. jún. 14. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Stresszel hogy állsz?
2023. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég stresszes vagyok... szorongás pánik... generált betegségek és negatív gondolatok...de ezek a dobbanások nyugodt állapotba jönnek főleg
2023. jún. 14. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor már meg is válaszoltad.


Pszichoszomatikus tünet, ennyi

2023. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyan ez a bajom. Nálam se találtak semmit, ugyanígy ekg, ultrahang. De valószínű az állandó stressz miatt lehet meg ha ilyen van akkor még jól rá is parázok ami nem segít a dolgon. Metoprololt szedek, azóta elenyészőek ezek a gyors, erős bedobbanások.
2023. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hipochondriat kezeltetni kéne
2023. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!