Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hánykor érdemes felkelni és...

Hánykor érdemes felkelni és lefeküdni?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek pár hónapja munkanélküli vagyok és éjfélig fent vagyok és délben szoktam kelni. Ez már így megy jó ideje. Érdekes mert amíg nem kelek ki az ágyból jól elvagyok, utána változik át, hogy tompa leszek, lassú, mint aki másnapos.


Olyan is vagyok, mint a mosott f*s. Most úgy néz ki végre lesz munkám úgyhogy végre visszaszokok.


9-10-körül le kéne feküdni?

8-ra fogok járni dolgozni. Korábban 5:45-kor keltem. A mostani délben kelésről mennyi idő lesz visszaállni?


2023. jún. 17. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Elég könnyű amúgy átszokni. Én pl sosem éreztem kínnak a korán kelést, mert voltak jófej haverjaim a munkahelyen és vártam, hogy beérjek. Akkoriban olyan 23:00körül feküdtem le és 6:10 - 6:20 körül keltem.

Amikor felmondtam akkor én is átálltam erre a hajnali fekvés - délben kelés dologra, de kipihentebb akkor se voltam.

Amúgy az élet nagy igazsága, hogy a semmittevésben is nagyon ellehet fáradni.

2023. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy céltalanok voltak a napok így az is fárasztó, meg a stressz mögötte, hogy mikor találok új munkát.


Az a baj, hogy szerintem a túlalvás már visszafelé hat, sokszor zombinak érzem magam és nem is az akaraterő hiányzik, hogy tevékeny legyen a nap, hanem a borzalmas pszichoszomatikus tünet mellé, hogy alig állok a lábamon

2023. jún. 17. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Próbáld meg félórával -órával előbbre hozni a lefekvést . Meg ébreszted magad naponta korábban. 11,10,9,8,7, 6 és akkor öt nap alatt megoldod.
2023. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
8-kor ágyba és 3-kor ébredés.
2023. jún. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én konzisztensen 11-fél 12 körül fekszem le, és kelek fél 7 felé.


Nem mindig alszom ki magam, ez tény, de ebben a kib. melegben amúgyis örülök, ha élek, és este végre tudok értelmes dolgokat csinálni, pl sétálni, sportolni, vagy csak kimenni a természetbe anélkül, hogy megdöglenék a 30 fokban.

2023. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ugyanigy vagyok minden nyáron, amit az 5ös ír.


Eddig egész jó volt, de most már jönnek a 35 fokok.. x)

2023. jún. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!