Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gal glicin port vettem, ami...

Gal glicin port vettem, ami édesítésre, alvásra és kollagén termelésre is jó hatással van - állítólag. Próbáltátok édesítésre használni ?

Figyelt kérdés
Erre már kipróbáltam és az eddig használt nescafé teljesen vízízű lesz tőle, pedig direkt kevés vízzel és tejjel készítem.Édes íze alig lett.Tapasztaltatok már ilyet ?

#cukor #édesítés #Gal Glicin
2023. júl. 1. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettem még ilyet. Majd írd meg kérlek, hogy ugyanannyira jól bevált-e alvásra és kollagén-termelésre, mint édesítésre!
2023. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én próbáltam, volt egy furcsa savanyú-hideg utóíze, de valóban édesített azért.

Kávéba szerintem nem való,max valami gyümölcsteába.

2023. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alvásra még nem próbáltam,de több pozitív tapasztalatot olvastam róla. Lefekvés előtt vízbe vagy tejbe keverve kell használni. Én az ashwaganda kapszulát szedem a jobb alvásért és még számos pozitív hatásáért. A glicint ha elfogy nem is veszem meg többet, mert cukor helyett kissé drága, 25 dkg 2600 forint volt.
2023. júl. 2. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:

3. Lehet máshol is venni, itt például 1 kg kerül 3600 forintba.


[link]


Nyilván ez sem olcsó, de nem szabad csak édesítőszerként kezelni, mert hogy rengeteg más pozitív hatása van még a testre.

jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!