Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért sírok, amikor meglátom...

Miért sírok, amikor meglátom a kedvenc bandámat?

Figyelt kérdés
Már 2 éve nagyon rajongok értük. Valószínüleg sose fogom őket élőben látni, anyagi és nyelvbéli különbségek miatt, de ezt mindig is tudtam. Nem is igazán vágyok egy ilyen hatalmas koncertre. Nemrég arról álmodtam, hogy mégis részt vettem egyen, azóta ha meglátom őket interneten (ami valljuk be, elég gyakori) sírhatnékom lesz, és nem tudom miért. Nem érzek szomorúságot vagy bánatot, egyszerűen nem tudom hogy mi váltja ki ezt a reakciót.

2023. júl. 1. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Mert éretlen a személyiséged.


Jól gondolom, hogy valami K-pop fiúbandáról van szó?

2023. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert 12 vagy. Fejben legalább is biztosan nem több.
2023. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tulgondolod, penzed lesz megtanulni egy nyelvet meg barmikor tudsz. De elobb fogod kinoni ezt, es majd jon egy masik banda akit jobban szeretsz majd. De ez igaz az elet minden dolgara minden csak idoszakos es mulando. Ahogy oregszel valtozol
2023. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!