Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom sosem volt...

Mi lehet a bajom sosem volt még ilyen?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta fáj, vagy szúr a mellkasom középen. Leginkább akkor,amikor hátra hajolok. Terhesség alatt volt egy mvt-m,utólag kimerült,hogy leiden mutációm van. Kicsit félek hogy nehogy tudoembolia legyen,de nem köhögök,és véres kopetem sincs.
2023. júl. 4. 08:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Negatív olyan,mintha nyák jönne fel a torkomon,mint amikor meg vagyok fázva,de nem vagyok most.
2023. júl. 4. 08:26
 2/5 A kérdező kommentje:
Negatív =néha
2023. júl. 4. 08:26
 3/5 freecylons ***** válasza:

A mellkasi fájdalom számos különböző okból adódhat, és nem mindig jelent súlyos problémát. Azonban az általad említett korábbi meddőségi kezelés és a leiden mutáció arra utalhatnak, hogy a keringési rendszerrel kapcsolatos problémákat érdemes alaposan kivizsgálni.


A tüdőembólia tényleges kockázatának meghatározása érdekében azonban szükséges orvosi vizsgálat. A tüdőembólia általában a vérrögök a láb vagy a medence vénáiból származnak, amelyek a tüdő artériáiba juthatnak, és komoly egészségügyi problémát okozhatnak. Fontos megjegyezni, hogy nem minden tüdőembóliával járó esetben tapasztalható köhögés vagy véres köpet.

2023. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meddőség nem volt,terhesség alatt volt trombozisom. Most aztán nagyon be paráztam. Nagyon félek.
2023. júl. 4. 08:35
 5/5 freecylons ***** válasza:
Ha bármilyen aggályod van az egészségeddel kapcsolatban, mindenképpen keresd fel az orvosodat, aki a legmegfelelőbb tanácsot és ellátást tudja nyújtani.
2023. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!