Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vihetek a páromnak picit...

Vihetek a páromnak picit zsíros tyúkhúslevest, ha megy a hasa?

Figyelt kérdés
Párom tegnap óta lázas és megy a hasa. Egyedül van otthon most pár napig, ezért gondoltam, hogy viszek neki valamit. Anyukám tegnap csinált tyúkhúslevest, csap picit zsíros a leve. Amúgy nekem jót szokott tenni ha lázas vagyok, csak nem tudom hasmenésre mehet-e? Még eperlevél tészta és sárgarépa van benne.
2023. júl. 23. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Még korai binni neki
2023. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Még korai szerinten vinni neki tyúkhús levest. Először csak kétszersültet szabad enned!
2023. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem javaslom.
2023. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit esetleg? Ma nálunk ez az ebéd+oldalas rizzsel. De az oldalast evidens, hogy nem viszem. A rizs meg amúgy hasofogó ha jól tudom, de magában nem igazán finom. Azt fel lehet dobni valahogy? Ha főtt répát keverek közé?
2023. júl. 23. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Vihetsz nyugodtan. A koplalásnak ilyen esetben semmi értelme. Ok, ne túl nehezen emészthető ételelet, szóval pl. a gombapörköltnek nem most vanaz ideje. De húslevest ehet nyugodtan.

Ha még aktív a vírus, ugyanúgy kifossa a ketszersültet is, cserébe semmi hasznosat nem vitt be vele minimális mértékben sem.

2023. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
nem kell semmit feldobni. rosszul van. egyen rizst, ropit, 2szer sültet 2 napig kibirja ennyi. a sima cola is neha szokott segiteni (nem zero mg light)
2023. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Annyit tudsz tenni, hogy berakod a hűtőbe, tetején megfagy a zsír, azt le tudod olyankor könnyen szedni, és utána viszel neki belőle. Egy hasmenéses állapot a vízen kívül azért sok ion és fehérjevesztéssel is jár, az így könnyített húsleves azért jót tud tenni.
2023. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!