Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az öcsémnek rettentő büdös...

Az öcsémnek rettentő büdös lábszaga van! Mi okozhat ilyen iszonyatos lábszagot és hogy lehet ezt a büdöset megszüntetni azon kívül, hogy hiába mossa meg?

Figyelt kérdés
15 éves fiú, én 18 éves lány. Egyszerűen nem bírok a közelében itthon megmaradni, mert miután haza jön valahonnan és leveszi a cipőjét jön be a szobába (sajnos nincs külön szobánk egyelőre) és terjeng az egész szobában az a büdös. Persze megmossa a lábát utána, de már a padlón és szőnyegen csíkot húz. Lehet a kínai cipő miatt? Máskor a kínaiban vett cipőt, pedig mondtam neki, hogy az büdös, ne ott vegyen. Mi lehet megoldás ez ellen? Ha mondom neki, hogy büdös a lába akkor annyit mondd, hogy így jártunk, nem tud mit csinálni pedig megmosta. Van erre gyógymód? Nem gombás a lába ahogy láttam, csak baromi büdös valamiért.

2023. aug. 16. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó minőségű zokni, cipő. Használhatna valamilyen lábsprayt is.
2023. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet a cipő rossz minősége is, de a zoknié is. Érdemes kimosni a cipőt (vagy inkább újat venni) és minőségi pamut zoknit hordania.
2023. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Cipő-zokni-lábizzadság kombó szokott ilyeneket együttesen okozni.

Ha cipőre, zoknira megoldást találtok, az már félsiker lehet.

Nekem se minden cipőbe rohad be a lábam.

2023. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Patikában van olyan izzadásgátló h idros de ennek van egy olcsóbb verziója 50 fokban csont száraz vagyok heti 1x kell alkalmazni.

Ecetes vízben is áztathatná a lábát , cipő új mindenképp + még cipőjét hagyja az udvaron/ ablakban hintőporoznám ha ezek együttesen sem használnak akkor semmi.

2023. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi ez az olcsó verzió, amitől száraz a láb?
2023. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sol. Antisudor kb 400-500 ft volt fél évre alsóhangon elég.
2023. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És akkor mi az ecetes megoldás?
2023. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hasznos tanácsokat, majd mondom neki, mert ez borzalom! :')
2023. aug. 16. 13:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!