Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Titeket nem zavar a sápadtság?

Titeket nem zavar a sápadtság?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben kifejezetten sápadtnak érzem magam. Igaz, most nem aludtam sokat, de így nap végére eléggé sápadok.

Labor oké, a vas az alacsony értékhatár közelében van, nem volt semmi extra ezen kívül. Alacsony a vérnyomásom, utálom ezt a meleget, pulzusom néha magasabb de sose 100. Van egy enyhébb mitralis prolapsusom.



2023. aug. 16. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az arcom pirossága jobban zavar mintha sápadt lennék, így is mindenki kérdezgeti mitől ilyen, igaz ha sápadt lenne ,akkor azért kérdeznék. Vasat szedjél pezsgőtablettába
2023. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, hogy sápadt vagy.
2023. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, én is sápadt vagyok. Akinek nem tetszik, ne nézzen rám :D
2023. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Jókat nevettem a valaszokon, ezért megérte :D

2023. aug. 17. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
jobb mintha elkékülve lennél vagy zöld
2023. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Napellergiam van,verszegeny es vashianyos vagyok

Olyan feher vagyok mint a fal,plusz szeploim is vannak,de olyan feher a borom hogy a testemen minden er latszodik na meg a karikas szem amit barmilyen hiper szuper korrektor se fedi le,de legalabb elhiszik ha beteg vagyok:D

Nem minden 2.ember ilyen fogd fel jonak(oersze nem a betegseget)

2023. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok nagyon fehér bőrű, de mostanában nagy táskákat látok a szemem alatt, amik lilásak.
2023. aug. 24. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!