Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha elvileg sötétben, csendben...

Ha elvileg sötétben, csendben és hűvösben lehet igazán jól aludni,akkor sokan hogy tudnak ezek nélkül is jól aludni?

Figyelt kérdés
Ma hallottam,hogy az igazán jó minőségű alvás három feltétele a hűvös, a sötét és a csend. Én is csak így tudok rendesen aludni. De akkor az hogy van,hogy pl a barátom ezek megléte nélkül is alszik mint a bunda? Vagy akkor csak úgy érzi,de valójában mégsem tökéletes így az alvás?

2023. aug. 24. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Csak úgy érzi.
2023. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Van az a fáradtság kicsilány
2023. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fátadt, jobban ki tudja szűrni a "kinti" zajokat, vagy egyszerűen csak gyerekkorában is ehhez szokott hozzá.
2023. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pl sohasem tudok teljesen sötétben aludni, mert félek, így mindig ég egy kis lámpácska a szobában.


Tökéletesen kipihenten ébredek, ugyanis az már elég, hogy szétkergesse az árnyakat.

2023. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!