Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek az alábbi tunetek együttes fennallasa mire utalhat? Kb 3 hónapja észleltem először hogy a szokásosnál sokkal jobban izzadok rendkívül kis fizikai aktivitás hatására is,ami régen nem volt rám jellemző, ez azóta is tart. Altalanossagban gyakran erzem magam fáradtnak, kimerültnek , és az az érdekes hogy már kb egy hónapja aludni sem tudok vagy legalábbis nagyon minimálisat az általános faradtsag ellenére. Kb másfél hónapja zsibbadni is szoktam néha ok nélkül valamelyik vegtagom, de ezt mostanság már inkább felvaltotta "fonakerzes". Az is elég gyakori mostanság hogy minden nap fáj valamelyik izmom/izuletem/csontom ok nélkül,mindig mashol és egy két nap alatt elmulik. Testluktetes is szokott lenni az is mindig mashol. A látásom is mintha kissé romlott volna. Egyébként azt tudni kell rólam hogy elég szorongo/pánikolo típus vagyok már évek óta (5) ,de nem hinném hogy ezek mind csak psziches tunetek lennének. 26F 188cm
2023. aug. 29. 00:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 91-92 kg
2023. aug. 29. 00:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az izzadást több minden okozhatja, pl; idegessèg,stressz, pazsmirigy mûkôdèsi zavara, cukorbetegsèg.Ki kell vizsgáltattnod magadat, hogy megtalálják a baj forrását.
2023. aug. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilván tisztában vagyok vele hogy szükséges magam kivizsgálni csak úgy voltam vele hogy hátha tud valaki konkrét dolgot írni. Valaki tipp???????
2023. szept. 3. 14:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!