Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az orrváladék ki tudja marni...

Az orrváladék ki tudja marni a torkot?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel még azt hittem hogy megfáztam, de már nem tudom mire vélni.

A lényeg hogy először csak kapart a torkom meg kevés vizes orrfolyásom volt. Estére már nem bírtam nyelni és beszélni sem nagyon mert a szájpadlásom és a torkom ki van marva, fáj, olyan mintha az orromban lévő vizes trutyi hátra folyna a torkomba és az marna. Az orromból alig jön valami, de be van dugulva. Amúgy betegnek nem igazán érzem magam, lázam sincs. Ittam egy rubophen thermo-t, de semmit nem éreztem tőle.

Mit kell erre szedni vagy mi lehet ez?

Kínomban már salvus vizet is ittam hátha sav, bár hányingerem csak ritkán van.


2023. szept. 2. 02:20
 1/1 anonim ***** válasza:
igen hátra tud csorogni a váladék, persze. Megfázásnak tűnik, sok folyadék, párásítani a levegőt, neocitran, gyulladáscsökkentők, mézes tea, vitaminok és pihenés, ezek kellenek inkább mint a Salvus víz erre.
2023. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!