Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet fázás, és hidegrázás?

Mitől lehet fázás, és hidegrázás?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordul, hogy a végtagjaim nagyon hidegek, vagy ráz a hideg, 28 fokban melegítőben vagyok a lakásban, nagyon idegesít a dolog.

A testhő normális szokott lenni 36.6, CT-n nem találtak semmit. Két teljes vérkép is készült, ott sincs eltérés.


Pajzsmirigy laborvizsgálaton egy értéket csillagoztak meg:

TSH 0,732

Szabad T4 14,02

Szabad T3 6,71 *



2023. szept. 8. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez, kabátban és farmerben járok reggel dolgozni. Ma elvileg meleg volt és szinte mindenki rövidnadrágban, rövidpólóban mindenhol, én délután is farmerben. 27 fok alatt fázok mindenhol. Ja és hosszú pizsiben alszok már pár napja. Nálam pajzsmirigy gond sincs semmi.

Nem vagy egyedül😁

2023. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a magasságotokhoz képest túl vékonyak vagytok. Én a 174 cm hez vagyok 57 kg, a hosszú pizsama kell éjszakára, 28 fokban mondjuk nem fázom, de ma reggel nagyobb séta volt 6:30 tól a kutyussal, részletes szaglászás, terep szemle engedélyezve 🐕 és bizony elbírtam magamon a vastag steppelt dzsekit. Kabát szempontjából túl teszek Rajtatok.
2023. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nézesd meg a vércukorszintedet!
2023. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a végtagjaid hidegek, akkor a keringéseddel vagy az érrendszereddel van valami difi.
2023. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!