Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik része kell a vizeletnek?

Melyik része kell a vizeletnek?

Figyelt kérdés

Vizelet mintát kell vinnem az urológiára reggel. Kaptam egy kupát amibe ürítenem kell reggel a legelsőnél. Elfelejtettem megkrédezni hogy először pisiljek a wc-be utána a kupába vagy gyből a kupába kell?

Ha csak kb 30-40perc múlva érek be vele az urológiára az gond?


26 éves Férfi vagyok. Tenyésztésre viszik.


2023. szept. 21. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először engedj ki egy kicsit a WC-be, és a közepéből menjen a pohárba.
2023. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek a vizeletnek nagyon sterilnek kell lenni,a p.ne érjen a gyűjtő edény hez.
2023. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszi. Akkor eloszor engedek a wcbe utana az edenybe
2023. szept. 21. 18:16
 4/8 anonim válasza:
A vizeletmintát a kupába kell üríteni közvetlenül a legelső reggeli vizelésnél, anélkül, hogy előtte a WC-be mennél. Az első reggeli vizelet a leginformatívabb az orvosok számára. Ha csak 30-40 perc múlva érkezel az urológiára, az általában elfogadható idő, de próbálj meg minél hamarabb vizeletmintát venni, hogy a legpontosabb eredményeket kapd. Ne felejtsd el az urológiai rendelés előtt jól lezárni és jelölni a mintát a megfelelő információkkal.
2023. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De elotte akkor nem kell egy kicsit a wcbe engednu?
2023. szept. 21. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
De kell a WC-be engedni. Reggeli, első, középsugaras(ez jelenti hogy az eleje a WC-be menjen) a standard.
2023. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam egy emalit az orvosnak. Ő meg azt válaszolta egyből az edénybe ürítsek..
2023. szept. 21. 19:37
 8/8 anonim válasza:
na és mi lesz veled? kire fogsz hallgatni? Kérdezd meg a jó Istent, hátha ő válaszol. De írom, hogy Jézus az út az örök boldogsághoz!
2023. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!