Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » ? Anorexiások!... - A kérdés...

? Anorexiások!... - A kérdés Anorexiásokhoz! szól.

Figyelt kérdés

Milyen tüneteket éltetek át, amikor éheztetek? Olyanokat írjatok, amik a korábbi éhezéseken MESSZE túl tettek és soha se gondoltátok volna, hogy ilyen tünetei is lehetnek az extrém éhezésnek.

Aki amiatt nem írna, mert tart attól, hogy itt leszólják vagy kritizálják stb., azok írhatnak privátban.



2023. szept. 23. 13:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%

Szédülés, gyengeség, néha elsötétült velem a világ. Majd később állandó eltérèsek a vérképemben és folyamatosan infúzióhoz voltam kötve.

Ezen kívül a lanugo, ami a fokozott piheszőr növekedése a testeden, a menzesz felborulása majd teljes kimaradása.

2023. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottad!


Írott szöveg félreolvasása volt? Mármint olvastál olyan szavakat, amik nem voltak ott?


Maradandó idegi problémád lett?

Esetleg valamilyen extrém érzékenység?

2023. szept. 24. 16:40
 3/25 anonim ***** válasza:
30%

Jé, velem csomószor van, hogy félreolvasok. Nem tudtam, hogy ez is az anorexia tünete.

(nem vagyok azonos az első válaszadóval)

2023. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én talán még nem vagyok anorexiás, például a kezeimen nem látszanak ki a csontok, de már jó ideje igen sovány vagyok és rendszerint irdatlanul éhezek, az utánpótlás akadozva jön és nem elegendő. Felesleges anyag nincs rajtam, tehát nem zsírt használ fel a szervezet amikor éhezek. Amikor rámjön egy, a legkeményebb - mármint amiket idáig éltem át, azokból a legkeményebb - éhezési fázisból, akkor fordul velem elő ilyen. Ha ettem, akkor túlnyomó részt rendbe jön. Az írásomat is rendszerint 3-5x végigolvasom és kijavítom, és csak azután küldöm el. (Akkor is, amikor éppen nem éhezek.) Ezért nem látszik, hogy helytelenül (magyartalanul) fogalmaznék. (Csupán ebben a néhány mondatban legalább 15 javítást tettem, és nem túlzok.)
2023. szept. 25. 11:30
 5/25 anonim ***** válasza:
33%
Ez alapján durván anorexiás lehetsz. Jobb lenne, ha szakemberhez fordulnál segítségért, mielőtt még túl késő.
2023. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mivel extrém szagérzékenységem van (körülbelül azóta, mióta elkezdődött a kóros alváshiány és az étel mennyiség és minőség csökkenése - majdnem 3 éve), ezért manapság már sehova se fordulok. A szagérzékenységem a szó szoros értelemben mindenre kihatással van. Nem egyszerűen zavarnak a szagok...
2023. szept. 25. 12:10
 7/25 anonim ***** válasza:
49%
Az alap tünetekkel tisztában voltam, de azt soha nem gondoltam volna, hogy 2 év éhezés után ennyire le fog épülni az agyam. Nem tudtam tisztán gondolkozni, kiesett egy csomó minden, ráadásul egy idő után már bizonyos szavakat se tudtam kimondani vagy hülyén fogalmaztam meg mondatokat (Előtte nem voltam soha beszédhibás.) Ennek a nyomai részben még megmaradtak, mert gyógyulófélben vagyok, de már sokkal másabban működik az agyam mint akkor.
2023. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Miért lett leponzozva mindenki ? Tök jó dolgokat írtak
2023. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

A gyagyák, kontárok és értelem-hiányosok megjelentek. Mivel nem élték át, ezért fogalmuk sincs a dolog valóságról, ezért teljesen jogtalanul valótlannak gondolják. Hát így sugárzik belőlük az értelemnek a hiánya.

Én azon csodálkozom, hogy a tudatlan és ismeretlen 81%-os lepontozó nyomon követi a témát. Minden hozzászólás után visszatért. Bár tudnám, hogy mi a gyönyörködtető az értelem-hiányosságban; bárcsak megfejtené.

(Részemről mindenkinek ment a zöld, kivéve az 5-ösnek, őt sehogy se értékeltem.)


Köszönöm 7-es, hogy leírtál abból, amit átéltél! A kérdésem feléd az, hogy bármilyen maradandó extrém érzékenység kialakult az éhezés alatt / után?

2023. szept. 25. 18:49
 10/25 anonim ***** válasza:
61%

7-es vagyok.


Nem tapasztaltam ilyesmit a betegségem alatt. Nálam leginkább a hormonális gondok maradtak fent pl még mindig krónikus fáradtságban szenvedek meg nincs menstruációm.

2023. szept. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!