Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ilyen jellegű fülcsengést mi...

Ilyen jellegű fülcsengést mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy körülbelül 2 órája arra lettem figyelmes, hogy a jobb fülemben tompábban hallok egy minimálisan és nem zavaróan de így cseng is vagy zúg, nem is tudom mi erre a jó definíció. De az érdekes az, ha egy helyben vagyok meg teljes csend van akkor nem hallom egyáltalán. Viszont ha bármilyen zaj van körülöttem, vagy mozgolódok akkor igen.. Volt már ilyen valakinek?

1 hete nagyon elért egy ilyen felsőlégúti torokfájós-taknyos nyavalya és kb azóta tegnap előtt voltam úgy először, hogy már nem fújtam ki a Balatont az orromon és mára már egyáltalán nem, viszont ez a taknyolás tartott vagy 8-10 napig.

Plusz a nyakam is nagyon sokat fáj mintha elaludtam volna meg tele van a nyakizmom csomókkal. (Ez gondolom a felszolgáló meló miatt és a vele járó helytelen tartásom miatt van)

Illetve ma a férjem kalapáccsal dolgozott a kertben 1cm-re mellettem és kicsit zavarta a hang a fülemet ahogy a vasat kalapálta.

Erre a 3 okra tudtam hirtelen gondolni, mert sosem volt még ilyen nekem, és nem gondolom hogy bármilyen kardinális probléma lépett volna fel 2 órával ezelőtt. Fordult már veletek elő ilyen?

(Semmi bajom, tök egészséges vagyok, vérnyomásom igaz nagyon alacsony de orvosilag rendben van tehát kérlek az “azonnal fordulj orvoshoz” féle pánik kommenteket mellőzzétek. Köszönöm!)



2023. okt. 1. 14:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!