Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta gyengének és erőtlennek érzem magam. Lázam nincs, talán egy kis hőemelkedés, de az sem számottevő, torkom nem fáj, taknyos sem vagyok. Csak a közértzetem mondanám rossznak, a fejem fájdogál és véletlenszerűen hasogat a testrészeimbe. Reggel eljöttem dolgozni (irodai ülőmunka), most kicsit rosszabb minden, a munka sem megy úgy. Szerintetek mi lehet ez? Még csak azt sem tudom szedjek e be valamit (ha igen mit?), mert kimondottan nem fáj semmim.

2023. okt. 2. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

"véletlenszerűen hasogat a testrészeimbe"

jaj de ismerős, nekem még a kislábbujjamba is hasogatott végül - influenza vagy valami vírusfertőzés volt, később köhögtem meg folyt az orrom, el volt dugulva.

2023. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Ne vegyél be semmit. Hagyd, hogy kifusson a dolog, és az immunrendszered tegye a dolgát. Azt nem óvni kell, hanem dolgoztatni, akkor lesz erős, egészséges.
2023. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!