Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik ilyen zajszűrő füldugó?

Létezik ilyen zajszűrő füldugó?

Figyelt kérdés

Nem sima füldugót keresek, hanem olyat, ami csak a háttérzajt szűri ki.


Nekem van egy olyan problémám, hogy alapjába véve jó a hallásom, hallásvizsgálaton szuper az eredményem. De sokszor ha beszélnek, csak duruzsolást hallok, nem tudom tisztán kivenni a szavakat, félrehallok dolgokat. Emellett tinnitusom is van, van egy állandó sípolás, zöngés a fülemben kb 13 éve. Ez még jobban nehezíti a megértésem zajos környezetben pl. egyetemi előadáson, ahol a hangszórón nem értem jól amit a tanár mond. Rádiót hallgatva is koncentrálnom kell, hogy megértsem amit hallok.


Facebook egyszer feldobott egy angol nyelvű reklámot, amiben volt egy füldugó, ami nem bedugaszolja a fület mint egy hagyományos szilikon fülvédő, hanem csak a környezeti, szó szerinti zajokat szűri ki, a lényeget pedig hallod, amikor beszélnek hozzád. Csak már nem emlékszem mi volt a termék neve.


Ismer valaki ilyet? Gyógyászati segédeszköz boltban lenne értelme érdeklődni ilyen után?



2023. okt. 4. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Régen láttam olyan fülvédőt ami a zajokat kiszűrte a rádiót meg lehetett hallani benne.Volt egy poti az oldalán amivel lehetett hangerőt szabályozni.Cnc lyukasztó gépkezelő használta.
2023. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne. Nevét nem tudod véletlenül?
2023. okt. 4. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Öööö, hogy lehet valakinek szuper a hallásvizsgálat eredménye, ha a füle is zúg, meg a beszédet sem érti sokszor?
2023. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!