Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, vagy ép elfogadható...

Normális, vagy ép elfogadható ha a háziorvosommal ilyenről akarok beszélni?

Figyelt kérdés

Mostanában problémák vannak az életemben, de nem is ez a lényeg. Úgy érzem ezek befolyásolják az egészségemet. Mentem már hozzá egy adott dolog miatt, de semmit nem talált szerencsére.

Nem e lenne fura ha rákérdeznék nála, hogy nem okozhat pl a stressz elő-elő bukkanó problémákat?

Nem részletezni akarom neki csak kíváncsi lennék a véleményére. Sose mertem ilyenekről beszélni vele. Azt se akarom, hogy ő nézzen hülyének emiatt.


2023. okt. 14. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fog hülyének nézni, de vannak problémák amivel ő nem fog tudni mit kezdeni, max ajánl egy pszichológust. A stressz meg igenis tud bajokat előidézni, ezért kell kerülni a túlzott stresszt meg idegeskedést. De mondom, nyugodtan mond el neki mit érzel meg stb mert azért van hogy segítsen.
2023. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze tudom, nem is várom el tőle, hogy megoldja a problémáimat csak, hogy esetlegesen ő is elmondja a véleményét, hogy bizony ezek a dolgok a stressz miatt is vannak. Csak olyan fura számomra, hogy erről beszéljek vele, főleg az asszisztens előtt, aki előtt főleg nem szeretnék...
2023. okt. 14. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, sok dolog alakulhat ki a stressztől, akár egy autoimmun betegség is. Esetekben egy életmód váltás is sokat tud segíteni, akár egy új hobbi, sport, miegyebek. Nem könnyű dolgok ezek, könnyebb mondani mint csinálni. Ezekről beszélni nehéz, bizalmi kérdés az egész. Az de hidd el, az asszisztens sem fog kinevetni, pláne ha jófej akkor még ő is tud jókat mondani és a végén nagyobb önbizalommal fogsz hazamenni.
2023. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!