Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányinger, étvágytalanság,ehhe...

Hányinger, étvágytalanság,ehhez hasonló refluxos tünetek?Normális? Tényleg reflux?

Figyelt kérdés

Kicsit megvagyok ijedve mert 1 hónapja jöttek ki olyan tüneteim amelyek eddig sosem voltak. Egyszercsak egy kávé után reggel olyan rossz közérzetem lett(hányinger,étvágytalanság ,rossz szájízstb) ami majd teljes két napig eltartott és nem tudtam semmit nagyon enni. Aztán elmúlt de 3 nap után megint kijött egy este(iszogatás után) és utána szintén 1 teljes napon alig volt étvágyam. Felhívtam az orvost ,hogy mi lehet ez,és ő egyből a refluxot mondta rá. De a családba több refluxos is van és senkinek nincsenek ilyen hányingeres, étvágytalanság. Továbbá néha nagyon erős belső remegés is járul hozzá,ami szintén nem annyira megszokott tünet. Kaptam rá egy gyógyszert ami után 3 hétig egész jó volt,de elmentünk nyaralni most (megittam egy pohár Aperolt) és teljesen megint rosszul lettem este meg egész másnap.

Valakinek jeletkeznek még erősen ezek a tünetek? Mert én már kicsit elbizonytalanodtam ,hogy lehet ez nem is reflux..

Eléggé kellemetlen mert nagyon meg tudja keseríteni egy-egy napom.Főleg ez az étvágytalanság, mert nem vagyok alapvetően se egy vastag lány(46-47kg) és nem szeretnék fogyni.


2023. okt. 14. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hogy vagy? Nálam is ez van sajnos :(
2023. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A reflux mindenkinél produkálhat eltérő tüneteket is. Én 17 éves korom óta szenvedek vele. Nekem is sokszor hányingerem és van, hogy napokig nincs étvágyam, amikor valami olyat eszek. De ha tutira akarsz menni akkor menj el gasztroenterológushoz ő majd megmondja, hogy biztosan refluxos vagy-e. A családban sajnos nekünk is több refluxos van úgyhogy simán lehet, hogy te is hajlamos vagy rá és azért jött elő neked.

20/N

febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!