Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet hogy néhány napja...

Mitől lehet hogy néhány napja fáj lapockám bal oldalon illetve a vállam és a fej és váll közötti szakasz és elkezd zsibabdni a bal kezem?

Figyelt kérdés

Kicsit inkább mintha zsibbadás lenne és nem is fájdalom. Aztán kisugárzik a karomba. És hol az alkar hol a felkar zsibbad.

Tudom hogy a tartásom nem tökéletes de 1 hete kezdődött ez hogy ennyire egyszer csak jön a zsibbadás. Aztán néha jobb és nem érzem és aztán újra visszatér.

Ülő munkát végzek 8 órában.

23 éves vagyok.


2023. nov. 1. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót kardiologushoz, csináltass egyúttal tüdőröntgent is.
2023. nov. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tavaly előtt voltam kardiológián és akkor minden rendben volt.
2023. nov. 2. 01:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyis gyors szívdobogással voltam ott. Aztán azóta kiderült, hogy pajzsmirigy beteg vagyok alulműködik és hashimotom is van, ami autoimmun betegség. De szívultrahangon nem találtak semmit.
2023. nov. 2. 02:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek mind tipikus ulomunkas tunetek. Atmozgatni es lenyujtani kellene napi 2x.

Vállövet, hátat.

Keress valami videot hogy ulomunka torna vagy gerinc atmozgatas vagy gerinc torna stb. Azt csinalgasd. Torna vegen nyujtsd meg mindenhol ahol faj.


Par nap alatt csokennie kell a tuneteknek.

Ha a fajdalom nagyon eors, cataflam vagy voltaren segithet fajdalomcsillapitasban. De ha nem tornazol akkor csak a tunetet szunteted meg es az okot nwm

2023. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!