Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon sokat fáj a vállam, az...

Nagyon sokat fáj a vállam, az izom kőkemény. Milyen krémet használhatnék, ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Az ok: stressz, ülőmunka. Masszázsra, egyéb kezelésekre jártam, a hatásuk nagyon rövid távú volt.

nov. 11. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltaren, diklofenak
nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógytorna is kellene, kifejezetten nyak-váll-gerinc. Ülőmunkánál rendszeresen kéne tornáztatni. Stressz ellen is jó. Először nehéz lesz, de kitartónak kell lenni és akkor eredményt hoz. Próbáltam.
nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van esetleg ilyen videód, váll gyógytornájáról? Próbáltam már jógát is, nem használt. Valami hatékony módszer kéne.
nov. 11. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Videóm nincs, évekig jártam ilyen gyógytornára, rengeteg gyakorlatot ismerek, ezeket csinálom azóta is. A vállamnál be volt szűkülve a mozgástartomány, bizonyos mozdulatokat nem tudtam megcsinálni, eltartott egy ideig míg a tornával helyrejött.
nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell erősíteni az izmokat. Rendszeresen gerintornázni, nyújtani és hengerezni. Nem kezelésektol varni a megoldasg hanem az okokat megszuntetni.

Tobbet hasznal az ahogy bemaszirozod a kremet a fajdalmad teruletre mint maga a krem. De pl a flector mukodhet vagy igazabol barmilyen izomlazito sportkrem. De azok sem az okot fogják megszuntetni.

Helyes tartás kell, gerintorna, nyújtások és henger.

nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az első gyógytorna után majdnem sírva jöttem el, annyira nem ment. De pár torna után ráéreztem a gyakorlatokra, nem éreztem annyira bénának magam. Szóval kitartás, nem abbahagyni pár óra után, csinálni makacsul.
nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbáltam a youtube-ról többfélét a hétvégén, csinálni fogom, amelyik jónak tűnik. És ha már fáj, abba fogom hagyni a munkát arra a 10 percre. amíg egy rövid tornát megcsinálok. Szombat este voltarent is kentem rá egy egész keveset, majdnem 24 órán át nem fájt utána. De a krém csak tüneti kezelés, mindenképp kell a torna, meg úgy egyáltalán a mozgás. Újrakezdem a biciklizést is.
nov. 13. 06:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok Neked mielőbb!
nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Étkezés plusz , alga méz gyógytabletták ...
jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!