Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor hat az Elocom krém?

Mikor hat az Elocom krém?

Figyelt kérdés
A kezem nem bírja a kézfertőtlenítőt és tegnap véletlen azzal mostam kezet, aztán fél óra múlva rá elkezdett viszketni a kézfejem, este meg fájt és ilyen nagyon pici pöttyök lettek rajta. Nekem viszont volt itthon Elocom krémem mert Seborrheával is küzdök alapból így bekentem vele, de alig akar beszívódni nagyon rossz. Mennyi idő míg hat? Eddig sose volt ekcémám :(

nov. 20. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ekkora felületen ne használj elocom ot. Áztasgasd kamillateában a kezedet inkább. Aztán kend bőrgyógyítóval.

Ha nem javul 3-4 napon belül, akkor jöhet az elocom vékonyan, éjjelre. Ha az nem húzza le a tüneteket 1-2 napon belül, akkor hagyd. Ne nagyon használj ilyen erős szteroidos kencét ha lehet.

nov. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akartam csak a seborrheamat évekig eltüntette, azóta is ha van csak enyhe, így gondoltam rákenem mert fájt
nov. 20. 07:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nagy felület, több pontokba inkább
nov. 20. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!