Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok állandóan extrém...

Mitől vagyok állandóan extrém álmos és fáj a fejem?

Figyelt kérdés

Tejmentesen, lisztmentesen, cukormentesen, tojásmentesen, ch csökkentetten, zsírszegényen táplálkozom pár éve intolerancia, epekő és diabétesz miatt. Az utóbbi terheléses jó lett. A hormonlaborom, tsh, vas bőven jó. Nagyon jól alszom. Mégis nem bírok felkelni, sosincs erőm dolgokhoz. Állandóan aludnék. Majdnem minden reggel erős fejfájással kelek. Drága vitaminokat szedek, ashgawandat. Ettől az állapottól teljesen depressziós lettem és nem bírok már dolgozni sem. Mindig csinálnék sok mindent, de brutális álmos vagyok. Első étkezesém sima zabpehely kókusztejjel áfonyával. Mindegy mennyit eszek abból, előtte jó a vérnyomásom és rá 1 órán belül 70-80/50 szokott lenni és utána kb ülve elalszom. Próbáltam naponta 1 1 órát erősíteni, de nem használt (3 hónapig próbáltam). Ez az állapot már kb 1 éve van. 2 hónapja lehet nem összefügg, de nagyon hullik a hajam megint, arcom közepén kis pattanások vannak. Mivel anno az intolerancia miatti hasfájást, rosszullétet szorongásnak diagnosztizálták így szedek antidepresszánst és Frontint. Viszont azokat régóta szedem és nem voltak tőlük ezek a problémák.

Nem tudom számít e de este éjjel vagyok a legjobban és reggel délután a legrosszabbul. Az orvosoknál próbáltam segítséget talalni, de mint az intoleranciánál pont annyit is ért.



dec. 1. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem viszel be elég szénhidrátot. Jó lenne elmenni egy dietetikushoz és újra alkotni az étrendedet. De az is lehet ,hogy valamilyen felszívódási zavar van a háttérben. Ha továbbra sem javul kardiológiai ,sajnos a cukorbetegség egyik szövődménye az érrendszeri betegség is. Jó lenne utána járni ezeknek a dolgoknak. Ha az állami ellátás nem jó marad a magán doki de hosszú távon ez nagyon nem egészséges.
dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, és nincs az a méregerős tea vagy kávé, ami ezen segítene, sőt, mintha fordítva hatnának, még álmosabb leszek, akár csak altatót vennék be. Este és főleg éjjel jobb nekem is. Eddig nem találtam megoldást.

Minap azt olvastam, ha koffein ellenére is fáradt, aluszékony az ember, akkor lehet, hogy kálium hiány van a szervezetében. Hát... már vettem káliumot. :)

dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!