Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka, hogy rosszul...

Mi lehet az oka, hogy rosszul érzem magam mesterséges fénynél?

Figyelt kérdés

Szinte mindig rosszul érzem magam, amikor olyan helyen vagyok, ahol kizárólag mesterséges fényforrás van.

Egy idő után azt veszem észre, hogy minden olyan furcsa, szinte álomszerű (nem tudom jobban megfogalmazni) és ettől elkezdem rosszul érezni magam, szédelgek, gyenge leszek.

A szememmel nincs gond, voltam szemészeten.

Szerintetek mi lehet ez?


dec. 11. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. Amikor átépítették az irodánkat, pár napot egy olyan szobában kellett dolgoznunk, ahol csak ezek a hideg fényű neon lámpák voltak, se ablak, se semmi. Borzasztó volt, fájt tőle a fejem, szédültem én is.
dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tök érdekes, én meg az ellenkezője vagyok. Ha egy kicsit is kisüt a nap, lehúzom a redőnyeimet és lámpát kapcsolok inkább. Ha meg muszáj kimennem, csakis napszemüvegben. Nekem ilyenkor fáj a fejem, fáj a szemem, rossz a közérzetem.

Nem a szemedet zavarja neked is? Lehet, a tiedet pont más fény irritálja.

dec. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!