Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon aggódom! Mi lehet a baj?

Nagyon aggódom! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Délután aludtam egy kicsit, Felkeltem és rosszul voltam. Kimentem rágyújtani, de olyan rosszullét jött rám hogy majdnem elájultam (konkrétan zsibbadt mindenem). Utána ettem egy kicsit, bevettem vitamint (Magneb6) és most újra nagyon fáradtnak érzem magam. Ez most a depressziós idő miatt volt vagy valami komoly bajom van?
dec. 15. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Szokj le.
dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szimplán fáradt vagy, többet kell pihenni. A magneb6 kevés lesz ehez
dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Rosszul vagy, de rágyújtasz. Nagyon aggódsz. Ha ilyeneket csinálsz van is okod rá! Ezek nem a depresszió tünetei. A MagneB6-tól mit vársz ez esetben?
dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
49%
Rosszullétre rágyújtani..
dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Diagnosztizált depressziós vagyok egyébként. Meg pánikbeteg is.

Egész éjjel alig tudtam aludni, égett a gyomrom. Vécére is alig volt erőm felkelni, ráz a hideg is. Ha ásítok akkor fura zsibbadás megy végig a testemen.

dec. 16. 07:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok a betegségeidhez!

Ha igy folytatod a gyomorbajt, és a hipochondriát is beszerezheted hozzájuk.

Rágyújtasz amikor rosszul vagy, remélve, hogy attól majd jobban leszel?! Vagy mi?

Kezdj el normálisan élni, mert így nem lehet tudni, hogy tényleg van-e valami bajod, vagy az életmódod okozza a tüneteket.

dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!