Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kerülök mostanában...

Miért kerülök mostanában ájulás közeli állapotba, vagy egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés

Tehát alapból depresszios vagyok, sok ideig csináltam az évben hogy keveset aludtam nagyon drasztikusan, elhízás van, ha felkelek ennem kell valamit mert le vagyok gyengülve, de viszont ez új dolog.

Tehát ha valamit nagyon unok vagy felspanolom magam azon, hogy csinálni kell valamit és nem tudom hogy, ha nagyon sokat agyalok rajta idegeskedek hirtelen elkezdem érezni hogy ha nem állítom le a gondolatokat mintha elájulnék.

De eddig sose ájultam el, csak olyan érzésem van mintha hirtelen így elszédülnék és félek általában olyankor hogy ne mondjonak semmit mert az idegességben lehet elájulnék, megfogom a fejem olyankor és próbálok semmire se gondolni és nincs semmi így, de viszont fura mert eddig ha feszült voltam nem jelenntkezett ilyesmi. Lehet korona vagy az erekkel van valami? Dohányzok is amúgy

Vagy csak nem kéne stresszelni semmin?


jan. 1. 21:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hónapokig csináltam hogy 2-3 óra alvások vagy 2 napig nem aludtam lehet ez okozta és több alvás kell? Most mondjuk sokat alszok.
jan. 1. 21:40
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon túl stresszeled a dolgokat.
jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy ez igaz. Lett egy elintéznivalóm múltkor és felidegesítettem magam hogy hogy lesz most, mit kell csinálni (hivatalosabb dolog), de ma is valamit eltoltam és azon idegeskedtem közben nem is akkora dolgok. Van hogy azon idegeskedek ami tök semmi meg hétköznapi, ismerösöm is mondta. Remélem csak ennyi van a háttérben. Valahogy le kell nyugodnom ebben az évben mert tényleg akkor érzem ezt mikor felspanolom magam
jan. 1. 21:48
 4/16 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Ez nagyon hajaz a Generalizált szorongásos depresszióra.

jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam pszichologusnál de csak ismerkedő fázisig jutottunk el mert nem válaszolt. Mondta hogy depresszio, szorongási zavarom van (meg szociális fóbia) de biztos van több is csak ez a biztos. Kicsit olyan amit írtam állapot mintha igy megindulnának egyre rosszabb gondolatok és meg kell őket állítani, mert nem kiabálhatom ki mindenhol azért magamból. Kiürítem a gondolataim és jobb lesz. Csak fura mert eddig nem okozott ilyet. Dehát ja
jan. 1. 22:16
 6/16 anonim ***** válasza:

4.

Nem hajaz ez semmire. Tiszta egészséges életmód: napi 3 óra alvás, cigi, túlsúly. Számlát benyújtja mindig.

jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 4 es es 1 válaszolo

Azért nem merném ezt így ki jelenteni. Ezek a dolgok amiket le írtál te is,ki tudják váltani a pszichés zavarokat,betegségeket. Eleve nem egészséges, hogy így érzi vissza kell fojtani magába a feszkót. Így ahogy van ez az egész nem jó. Mindenképp változtatni kell valamelyik útvonalon

jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja az életmód az gatya. Alapvetően pszichés dolgok miatt alakult ki a többi, na de valamennyire megnyugodtam, van esély változtatni
jan. 1. 22:29
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja hát én már azon feszült vagyok ha huzamosabb ideig emberek közt kell lenni, mert egy rossz szótól elmegy a kedvem, vagy csak a szokásaik zavarnak (fütyülnek, beszélgetnek a semmiröl, belém kötnek stb) és csak otthon érzem jól magam kb vagy pl ma reggel nagyon jó volt kint lenni, sehol nem volt senki.
jan. 1. 22:32
 10/16 A kérdező kommentje:
Meg van hogy úgy kelek fel össze vissza vannak olyan gondolatok amiket nem érzek magaménak és vissza kell feküdni. De nem tudom szeretnék én erősnek látszani de kiüt a megjelenésemen már hogy milyen vagyok
jan. 1. 22:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!