Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy csak bal...

Hambi20 kérdése:

Miért van az hogy csak bal honaljam füled be, vagy ég??Voltam bőr gyogyásznal, minden rendben van. Nem izadok ott. Valakinek esetleg hasonló panasza??Sok dezodort, krémet ki próbáltam, természetesen fürdök is. 😁😔De akkor is kellemetlen

Figyelt kérdés

jan. 7. 06:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem izzad a baloldali, még a jobb sokszor száraz marad. Én nem dezodorozom meg semmi, habár mondják csináljam de nem teszem, mivel a szervezet elsődlegesen ott üríti ki a mérgeket! szóval tömítsem el ezzel azzal? nem! papírszalvétával áttörölgetem, majd megmosom ahogy illik és ismét bírja ameddig bírja. De vannak betegségszerű izzadások is, nem írom ide most, okozhatja rossz hormonháztartás meg ilyesmik.
jan. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!