Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hosszú időt nem csinálta ezt...

Hosszú időt nem csinálta ezt a szívkihagyást és most megint?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje nem csinálta ezt a fura érzéseket azért írom többes számba, mert változó a tünet mindig szinte mást érzek a szívemnél, szóval egy jó ideje nem éreztem semmit és most megint 3 napja folyamat valamit csinál s megint kezdek miatta a padlón lenni, már évek óta érzek ezt azt a szívemnél, régen voltam vizsgálatokon is de azt mondták nincs baja, gondolkodom azon , hogy most nem-e tényleg van valami s menjek el kivizsgálásra 23/F

jan. 15. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy EKGt csinálni, amikor jelen vannak a tünetek.
jan. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De régebb is annyi ekgt csináltak és sehol semmi, és nem tudom ezt előre hogy mikor fog jelentkezni
jan. 15. 07:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Èn is ezekkel küzdöttem. Szívbedobogás, vagy hogy azt èreztem nehèz az egèsz mellkasom mintha ráültek volna, van, hogy beremeg a szívem tegnap èjjel is 2x. Kb már aludni nem tudok tőle, de nincs baj az orvos azt mondta szívritmuszavarom van, amit ha a gyógyszer nem tud kordába tartani akkor kapok egy pacemakert.

Ajánlok neked egy teljes kivizsgálást, mert nem játèk a szív.

Ekg, szívultrahang ha nincs nagyobb baj akkor lehet tovább keresni esetleg ha idegesebb vagy szorongsz kis stresszoldó használata, de csak is orvosi javaslatra ha nem találnak semmit nálad.

jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
“Nincs baj” , hogy nincs baj amikor pacemakert kell kapj?😂
jan. 15. 08:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Látod? Ha a doki azt mondja nincs baj akkor nincs baj. 😁

A doki lazán veszi, mintha termèszetes dolog lenni. Na èn azèrt nem annyira. Pláne úgyhogy csak ezen kattog az agyam. Egy vizsgálatra tènyleg menj el.

jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most nem értem van bajom vagy nincs.. már 5-6 éve lassan ezen megyek át
jan. 15. 09:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a dokihoz elmèsz megmondja, lehet inkább pánikbetegsèg. Szorongsz, fèlsz, de egy vèrvètel, ekg, szívultrahang nem árt elvègeztetned.
jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2-3 eve volt szivultrahangom, es vagy 7 ekg kulonbozo orvosoknal, azt mondtak panikbetegseg es szorongas meg ilyesmi es el is akartak kuldeni pszichologushoz vagy pszichaterhez de nem mentem
jan. 15. 13:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!