Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Augusztusban epe műtétem...

Augusztusban epe műtétem volt, laporoszkópiával indult, de vágás lett a végén. Nem nagy kb. 6cm-es. Azóta, ha intenzívebben mozgok a hasfalam izomzata képen teljesen begörcsölni. Olyankor alig tudok kiegyenesedni. Idővel elmúlik?

Figyelt kérdés

febr. 5. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
erdemes lenne valahogy megkeresned a korhazban dolgozo gyogytornaszokat vagy olyat maganban, akinek hasmutetesekkel van tapasztalata
febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben van, ez jó ötlet :) az a gond, hogy a varratszedésnél állat módjára tépték ki a cérnákat és teljesen kinyíltam az asztalon. Ott helyben érzéstelenítés nélkül a sebész újra összevart. Lehet emiatt ilyen az egész... István kórház, óvatosan velük!
febr. 5. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, ez szörnyű, nagyon sajnálom. Nekem is volt teljes hasfelvágás, utána lassan majd egy év volt mire helyreállt minden. Ha sikerúl találnod valakit, az egy alkalom alatt is megmutatja a gyakorlatokat, meg tudja állapitani van-e mas teendo vagy csak türelem es kitartas.
febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
febr. 5. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!