Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet kezdeni a zsibbadó...

Mit lehet kezdeni a zsibbadó végtagokkal?

Figyelt kérdés
Első sorban a karjaim zsibbadnak. Ez azóta van amióta a házi orvosom nem írja fel a trental és a clexane gyógyszereket. Hogy miért nem írja azt nem tudom. Csak azt tudom hogy egyre gyakrabban zsibbadnak a karjaim amióta az előbb emlitett gyógyszerek nincsennek. És hiába szólók a házi orvosnak a füle botját sem mozgatja. Ilyenkor mi a teendő?

#végtag #Zsibadó
febr. 10. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Csereljen elemet a haziorvos a hallokeszulekeben.

Viccen kivul olyan nincs, hogy a fule botjat sem mozgatja, gondolom valaszol a kerdesedre.

febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-esnek. Nagyon nem vices. Mert tényleg zsibbadnak a karjaim. És most erősen. Ezeket a sorokat is alig birom meg írni. Annyira zsibbadnak a karjaim.
febr. 10. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Vélhetően pedig szükséged lenne rá, ha nem írja fel, akkor irasd fel egy másik orvossal, cserélj orvost.
febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Házi orvost nem lehet csak úgy csereberélni. Legalábbis nem úgy mint az alsóneműt. Szóval ha másik orvos nem vesz át mert minden hol túl sok beteg van. Akkor nehéz orvost váltani. Kőbánya nagy kerület. És minden házi orvos nagyon le terhelt. Túl sok beteg jut egy orvosra. És körzeten kívül meg nem köteles át venni egyik sem. Szóval mi a teendő ha zsibbadnak a karjaim, és a házi orvos nem írja fel a gyógyszereket?
febr. 10. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha keringési rendellenesség okozza a tünetet, keress fel egy magánrendelést folytató kardiológust.
febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te viccelsz? 27.075 Ft állami támogatásból amit az 53%-os egészség károsodás után kapok. Ha a családom nem segítene. Akkor már rég éhen döglöttem volna a 27.075 ft állami támogatásból amit az 53-os egészség károsodás után kapok. A 27.075 Ft semmire sem elég nem hogy magán praxisra. Úgy hogy le kelletett pontozzalak! Felejtsétek el már végre a magán praxist! Mert nem mindenki engedheti meg magának. Köztük én se!
febr. 10. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs, nincs nálam az aktád, ezért nem tudtam tájékozódni az anyagi helyzetedről. Az volt a kérdés, hogy mi a teendő.

Orvos nem tagadhatja meg az ellátást, csak mondjuk ha az szakmailag nem indokolt. Azt elfelejtetted megírni, hogy mire hivatkozva nem írja fel az orvos az említett gyógyszereket.

Keress fel egy betegjogi képviselőt, ha szerinted szabálytalanság történt.

#5 voltam.

febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös és 7-es! NINCS olyan hogy betegjogi képviselő! Legalábbis a gyakorlatban nincs olyan! Lehet hogy törvényileg van de a valóságban vagy nincs vagy ha van is akkor az a kórházat / házi orvosokat védi. Legalábbis a valóságban. Úgy látszik te semmit nem, tudsz a magyar egészségügyről és mivel még mindig nem a kérdésre adtál választ igy megint le pontozásra kerültél! És mind addig le pontozásra kerülsz ameddig nem a kérdésre válaszolsz!
febr. 10. 16:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az ügyeletre.
febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem írja fel a gyógyszert, kérdezd a háziorvost, hogy mit tegyél a zsibbadás ellen.

Én tornáztatnám a karomat -vagy más testrészemet- ha zsibbad. Az is segít, próbáld meg.

febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!