Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha olyan érzésem...

Mit tegyek ha olyan érzésem van mintha "ködös" lenne az agyam ?

Figyelt kérdés

Csütörtök estétől éreztem hogy fáj a torkom, reggelre már nagyon fájt. El is mentem orvoshoz írt fel augmentint azt szedem de a mandulám ugyanúgy mintha fel lenne dagadva úgy erzem.

Olyan érzésem van mintha valami köd lenne az agyamon és teljesen el vagyok bágyadva. Mintha nem is a valóságban élnék🤣 és egy kicsit mintha a hallasom se lenne az igazi. Mármint hallani hallok de olyan tompa minden.

Ebben a legrosszabb az, hogy holnap forgalmi vizsgám lesz, ma még voltam vezetni utoljára előtte de teljes káosz volt.

Teljesítettem amiket kellett nagy probléma nem volt, de nagyon nehéz volt így. Nagyon félek a holnapi vizsga miatt, így hogy most ez van velem.

Mit tehetnék hogy ez az egész megszunjon valamennyire ?

Reggel fogok vizsgázni 8:30kor.

Arra gondoltam lehet jobb is mert frissebb leszek, de mivan ha pont rosszabb lesz?



febr. 12. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Agyi köd?
febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szóljál hogy beteg vagy, és szeretnél másik időpontot. Valszeg a vizsgáztató meg az oktató is csak örül ha nem fertőzöd össze őket abban a kicsi légtérben. Ha nagyon akarod, hazudhatod azt hogy covidos vagy. Kérjél jövő hét elejére új időpontot, addigra rendbe jössz.
febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nsgyon nem kéne így vezetni!

Ez roszabb mint az alkoholos befolyásoltdág.

A gyógyszer felhasználási feltételeit olvastad?

Mellékhatások?

febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
A ködös agy az áteresztő bél szindróma egyik jellegzetes tünete. Csaxólok.
febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!