Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ennek mi lehet az oka?

Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Most kezdtem pincérként dolgozni (nem tudom van e köze hozzá, csak nem tudom mihez kötni) azt vettem észre , hogy random lila foltok vannak a lábamon, amik bár emúlnak de már nagyon aggaszt, főleg mióta neten rákerestem mi okozhatja… leukémia stb azóta rettegek. Ha megnyomom fáj mintha bevertem volna de nem emlékszek sose, hogy ilyen történt volna. Pénteken megyek laborba mert az orvos szerint vashiányom van, de már most rettegek az eredménytől hogy leukémia vagy egyéb. Milyen okai lehetnek a lila foltoknak még? Illetve más is járt már így? Már gondoltam rá, hogy a sok állástól és mozgástól van így hirtelen mert eddig csak az iskolába ültem nem mentem gyakorlatra, most kezdtem január végén és az első héten iszonyúan ki is merültem.

20 évesen nem tudom elképzelni mi lehet a bajom és aggaszt



febr. 14. 08:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt: fogytam is, de már hónapok óta stresszelek így betudtam annak
febr. 14. 08:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem leukémia, mármint anyukámnak is tele van a lába lila foltokkal, sokat ment egész életében. Kereskedelem, takarítás... szerintem nem kell aggódni
febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ne itt kérdezgess hanem az orvostól
febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az orvosom nem foglalkozik semmivel, de amúgy voltam orvosnál le is írtam hogy pénteken megyek laborba…
febr. 14. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor várd meg szépen az eredményt, és ne idegesítsd magad! Anyukám lába tele van visszerekkel, nem tudom mit lehet vele csinálni egyébként
febr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anyukámé is de ezek olyan foltok mint mikor beütöm magam nem viszerek, meg 1 hét alatt viszerek 20 évesen?😞
febr. 14. 09:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Na voltam laborba, konkrétan semmi nincsen rossz értékbe… annyi hogy a süllyedésem eléri a határt mert 10 és 0-10 van, de semmi mást nem látok értéken túlinak. Illetve a az Mcv-nél van egy - jel de az 86 helyett 84
febr. 16. 14:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!