Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor alakulhat ki?

Mikor alakulhat ki?

Figyelt kérdés

Nagyon félek attól, hogy álmomban ér a halál. Valahogy ettől félek a legjobban.

Már 1,5 éve majd minden este úgy fekszek le, hogy félek elaludni, mert mi van ha nem kelek fel.

Vannak olyan esték amikor nem olyan erős bennem ez az érzés (Igazából már 1 hónapja nem aludtam el úgy, hogy nem gondoltam arra, hogy ni van ha... ). De mindig jön egy olyan dolog ami miatt újra "feltőr" belőlem ez az "érzés". Ilyen például a környezetemben (településemen, vagy a szomszéd településen), voltak olyanok akik álmukban mentek el a Földi életről. És így engem is paráztat a dolog.

Pedig csak 23 éves lány leszek (idén), és "csak" szívritmuszavarom van. (Azt olvastam, hogy az alvás közbeni halál egyik oka lehet ez) (nekem 1,5 éve van ritmuszavarom, enyhén magas pulzus miatt 80-110 közti volt a pulzusom)


Lehet, hogy engem is fenyeget ez a veszély?



febr. 21. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem inkább érdemesebbeb volna azon gondolkozni, hogy melyik pszichológust keresd fel.
febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bárkivel előfordulhat, de ez az időseket fenyegeti. Ők viszont azt mondják erre, hogy szép halál...

Nyugodj meg, másnak is vannak hasonló gondolatai, akár minden este. Sokan imádkoznak esténként, az megnyugtató lehet. Hallgass valami altató zenét, vagy akár mesét, és akkor nem ilyenekre gondolsz.

febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne rágódj ezen, fiatal szép lány vagy, élvezd még sokáig az életet.
febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes erre gondolni, nem reális amitől félsz
febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!