Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhat időnként kézremegést?

Mi okozhat időnként kézremegést?

Figyelt kérdés

Páromnál van ilyen, hogy időnként pár másodpercre beremeg a keze/karja vagy a válla. Ez előfordul ébren, de akkor is amikor alszik.

Nem tudja ő se mitől és nem is nagyon érdekli. Azt mondja gyerekkorától van ez, tudja, de annyira megszokta, hogy ő már észre sem veszi. Úgy van vele, ha komoly dolog lenne, akkor már kiderült volna, de engem aggaszt.


febr. 28. 20:32
 1/2 wc papa ***** válasza:

gyogyszert szed?


Ez akut (rovid ideig tarto) distonianak hangzik, de egy neurologus jobbat mondana, mint akik utanam vag elottem jonnek, meg en is.

febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem szed gyógyszert.

Sajnos nem akar ezzel orvoshoz menni, mert mint írtam szerinte nem komoly. Csak tudni szeretném, hogy mégis mi okozhat ilyet. Ha esetleg súlyosabb betegség is, akkor mindenképp rá beszélem egy neurológiai kivizsgálásra.

febr. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!