Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerinted is gáz volt ez...

Szerinted is gáz volt ez tőle? vagy előfordul?

Figyelt kérdés
18éves látszólag meglett fiatalember létére akkorát fingik az iskolába hogy kicsusszan az a bizonyos barnamaci? szerintem abszurd, az előbb említett jelzőkkel rendelkező főszereplőnk ne tudná kordában tartani a köztudottan magán, intim szükségleteinket. általános iskola 1-5ik osztályáig még úgyahogy elnézendőnek tekinteném, de ott is kérdőre vonnám azért a biztonság kedvéért a szülőket, mert hiába gyerekek, mégis emberek között van+ tanárok. de már majdnem végzősként a magyar közoktatásban, csak én tartom túlzásnak az e féle általánosságban megosztónak vélhető megnyilvánulást?
márc. 7. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

1-5. Osztályig annyira gyerekek még bármi előfordulhat szerintem, lehet annyira rossz dolgot evett össze, hogy nem érezte, hogy kell mégis kicsúszott szerintem ez nem elitélendő.

18 évesen meg már nem tudom, ott is lehetett ez a helyzet szerintem, de azért 18 évesen az ember szerintem már jobban érzi azt, hogy pukiznia kell, főleg ha nagy dolog is van. Elég undorító, hogy társaságban az ember direkt elfingja magát ha direkt tette, de az biztos nem direkt volt, hogy össze szarta magát. Gondolom kellemetlenül érezte magát, de lehet a pukit se úgy tervezte. Habár nekem is volt olyan osztálytársam aki direkt fingott és még szórakoztatónak is tartotta.

márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35 vagyok, de néha előfordul, igen.
márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!