Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggelente 1,25 mg Bisoprolol...

Reggelente 1,25 mg Bisoprolol tartalmú gyógyszert kell szedjek? 18/f

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem egyenletesen ver a szívem, néha bedobban, néha kihagy, a vérnyomásom pedig 140/85 általában. Családban apa is ezt szedi, és anya is, és a nagymama is.

Voltam vizsgálatokon (Ultrahang, terheléses vizsgálat biciklin, EKG, 24 órás szívverés EKG + 24 órás vérnyomás EKG), elvileg minden rendben van, ezt a három diagnózist kaptam:


- Hypertensio Arterialis Labilis

- Palpitatio Cordis

- Sinus tachycardia


1.25 mg Concort szedek reggelente, azóta minden jó, kiegyenlítődött a szívverésem, nem dobban be, a vérnyomásom 110-120 között van, az alsó 70-80 között, jól érzem magam.


Viszont állandóan amikor erre gondolok, jön egy rossz érzés, hogy 18 évesen miért kell nekem ilyet szedni? Most akkor én szívbetegnek számítok, egyáltalán élhetek-e így teljes életet? Gyógyszer nélkül nem jó, az biztos, de van bármi rossz hatása ennek? Olvastam valahol, hogy a Bisoprolol néha hirtelen szívleállást is okozhat, ez igaz?


márc. 11. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat én 23 éves korom óta szedem, most 28 vagyok és semmiben sem befolyásol, nem is gondolkozom rajta. Van aki pl gyerekkora óta gyógyszert szed. Ez nem egy komoly gyogyszer, szóval nyugi, lazíts.
márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát bajnokok ligájában már lehet nem fogsz focizni de ezt leszámítva teljes életet élsz ugyanúgy.
márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!