Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 20 perce valaki nagyon felideg...

20 perce valaki nagyon felidegesített és egyszer hirtelen elhomályosult minden és forgott a szoba de csak pár mp-re és minden helyre állt. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Nagyon felidegesített az illető, és éppen gépeltem neki a mondandóm és nagyon ideges voltam. Egyszer csak mint ha megcsapott volna valami, beszédültem és nem láttam. Kb 2 mp-ig. Most pedig nagyon megijedtem. Lehet valami bajom?
2009. jan. 4. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen egyszer,cska én el is ájultam:-)) sztem csak felnyomtad a vérnyomásod..kerüld az iylen helyzeteket mert hosszútávon nem tesz jót az egészségnek:-D
2009. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vérnyomás.

Jó, ha ezt tudod magadról, és kerülöd az ilyen helyzeteket. Menj el orvoshoz, méresd meg a vérnyomásod.

Ha elhanyagolod, később ebből lesz majd az agyvérzés (gutaütés, népi nyelven).

2009. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat. kicsit megnyugodtam :) most biztos, hogy nem kaptam agyvérzést?
2009. jan. 4. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ide írsz nem. De keress rá google-ban az agyvérzés tüneteire, és ha többet tapasztalsz magadon, akkor menj orvoshoz, de alig hiszem. De azt hiszem az is agyvérzésre utal, ha véres a szemed. Nem úgy, mint amikor belemegy vmi, vagy megdörgölöd, hanem vörös. Szó szerint. De nézz utánna.
2009. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem,hogy agyvérzést kaptál.Akkor tényleg rosszabbul lennél most is..Én sem kaptam..első válaszoló vagyok.Egyébként nekem mindig alacsony a vérnyomásom:-(
2009. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egészséges emberben az "idegi alapon" kialakult vérnyomáskiugrás nem produkálhatja azt, amit leírtál. Ellenben, ha már eleve magas a vérnyomásod, akkor lehet ilyen. Én is háziorvosi vizsgálatot javasolok, mert azon kívül, h a magas vérnyomás szívbetegséget és érszűkületet okozhat, a 200 Hgmm körüli kiugrások pedig agyvérzéshez vezethetnek, amik mindig maradandó tünetekkel (bénulás, beszédzavar stb.) járnak, de könnyen halálhoz is vezethetnek.
2009. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kaptál egy kis figyelmeztetést, hogy "elég, állj le, nyugi". Ha nem kerülöd az ilyen helyzeteket, máskor még erősebb lesz. Csak óvatosan :-)

Jó egészséget!

2009. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Alapból is elég magas a vérnyomásom szóval... próbálok nyugodtabb lenni :D
2009. jan. 5. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!