Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez hogy nálam csak...

Miért van ez hogy nálam csak a Lokren képes a pulzust szintén tartani és se a nebivolol se a bisoprolol nem képes erre?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. 13 éves korom óta magas a pulzusom és a vérnyomásom. Vérnyomásra 11 éve azaz 14 éves korom óta Vidonorm 4/5mg nevű gyógyszert szedek amivel a vérnyomásom 11 éve teljesen rendben van. A pulzusról van most szó. 13 évesen a vidnorm mellé bisoprolol 5mgot kaptam 2x1 ezt szedtem 2 évig a pulzusom 90 volt vele. Aztán 2015-ben Nebivololra cserélte a gyermek kardiológus a bizoprololt , először napi 1 Nebivololt szedtem. Gyenge volt mert délután már 100 volt a pulzusom. Utánna 2x1 re emelte..akkor is délután ismét 90 volt a pulzusom. Aztán elhatározta hogy a Nebivolol és Bisoprolol után megpróbáljuk a LOKREN 20mgot. Ebből napi 1 et írt fel. És ezzel lett ezzel az egy Lokrennal a pulzusom jó. 65-67 szokott lenne. Sőt van mikor 58-60. 9 éve szedem a Lokrent és ebből csak 1x naponta. Hogy lehet hogy se a 2x1 bisoprolol se a 2x1 nebivolol nem állította be a pulzusom ez az 1tabletta napi Lokren meg igen? Talán Lokren erősebb mint a Bisoprolol meg a nebivolol?
ápr. 16. 20:10
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt nem tudom mi a különbség, mármint hatóanyagban van, de a Bisoprolol nem a legjobb eleve. Ami bevált, ahhoz kell ragaszkodni.
ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!