Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete érzem hogy nem jó a közérzetem, szédülök hirtelen mozdulatoknal, fáj a fejem. Ma este alig aludtam fájt a torkom, izzadtam.

Mikor mentem fogat mosni éreztem hogy fáj a hátam és nagyon lassan dobog a szívem, melegem van és izzadok, le kellett ülnöm mert úgy éreztem elájulok. Félbe hagytam a fogmosást. Elmentem wcre, de már ülés közben is szedultem, be feküdtem az ágyba és így minden rendben van.


ápr. 28. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy egy idosebb, tulsulyos vagy egeszsegtelen eletet elo ember vagy, esetleg egeszseges, de sok stressz van, es ezek paniktunetek pl.

Mi nem tudjuk, mi ez, de haziorvoshoz mindenkepp menjel.

ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok, 175cm 70kg nő vagyok, viszont elég egészségtelen életét élek, de mikor kisebb voltam is sokszor elájultam, de mikor orvosnál voltam nem találtak semmi problémát.
ápr. 28. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!