Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne csökkenteni az...

Hogyan lehetne csökkenteni az izzadást?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy egy gimis, teljesen normális testalkattal rendelkező (szóval túlsúly kizárva) lány vagyok, aki természetesen használ dezodort, mégis még télen is, de leginkább ilyenkor a melegben borzasztóan izzadok. De tényleg nagyon, zavar is, és szeretnék ellene valamit tenni, mert már a magabiztosságomat kezdi lerombolni. Szóval az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e valamilyen praktikát, amivel ez megoldható, vagy mérsékelhető lenne, vagy valamilyen betegséget akár, ami okozhatja ezt. Hallottam olyanról, hogy a hónaljba ragasztott intim betét felszívja az izzadságot. Ez működhet esetleg? Bár én nem csak ott izzadok...

máj. 21. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is csak pont télen. Ilyenkor meg valahogy nem izzadokxd
máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem desodort kellene használnod, hanem izzadásgátlót (antiperspirant). Patikában is kaphatsz erre való készítményt. Valószínűleg segítene, de orvos is segíthet. Lehet, hogy valami betegség okozza, de az is lehet, hogy egyszerűen ilyen vagy.
máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!