Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak ha sokat és...

Mit csináljak ha sokat és büdöset fingok?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen mikor a suliban a helyes srácok mellett elfingom magam. Már gondoltam arra is, hogy csak akkor pukizom ha izgulok, de nem mert a múltkor tanultam törire és mégis oda fingottam a tanár elé.

#Fingás, segg,
máj. 22. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt finomíts a stílusodon, mert nem tesz menővé a közönségesség.

Másrészt egyél mást. Olyat, ami nem fúj fel.

máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoktál puffasztó ételeket enni? Például bab, káposzta.


Vagy iszol valami speckó keveréket edzéshez, sportoláshoz? Valakinek az okozza, attól függ, mire vagy érzékeny, és mik az összetevők. Nem allergia, hanem érzékenység, fontos különbség

máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg valamire érzékeny lehetsz, bár nem írtad hány éves vagy, de mivel suliról írsz, azt gondolom ilyen fiatalon nem valószínű hogy bármilyen krónikus bélrendszeri problémád lenne. Persze cöliákiát és más betegségeket érdemes lenne kizárni, de azok egyéb tünetekkel is járnának. Én is az étrendedben keresném a "ludast".


Túl sok rostot fogyasztasz?

Túl kevés rostot fogyasztasz?

Naplózd az étkezéseid pár napig, és azt is,mikor tünetelsz (mikor vagy puffadt),hátha észreveszed minek a fogyasztása után jelentkezik a tünet (tej? Babfélék? Káposztafélék? Édesítőszerek? Szénsavas italok?)

Laktózérzékeny is lehetsz akár.

Elegendő folyadékot fogyasztasz?

Mozogsz eleget?

máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kéne egy lista hogy miket szoktál enni. Ha sok feldolgozott cuxxot, csokit stb akkor azokat kell elhagyni.

Amugy meg kozossegben tarts vissza

máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De pont ez a bajom, hogy nem bírom visszatartani, pedig már az étkezésre is odafigyelek egy ideje. Izgulok és annál jobban kell.
máj. 23. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!